W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Rusza nabór wniosków na dotacje dla organizacji przedsiębiorców w 2018 r.

11.05.2018

Od 21 maja do 18 czerwca 2018 r. można składać wnioski o dotację na działania zwiększające konkurencyjność i innowacyjność polskiej gospodarki na arenie międzynarodowej.
Celem projektu „Wsparcie udziału organizacji przedsiębiorców w pracach międzynarodowych grup lub organizacji branżowych” jest zapewnienie silniejszej reprezentacji interesów polskich mikro, małych i średnich przedsiębiorców na forum międzynarodowym oraz upowszechnianie polskich osiągnięć za granicą i wymiana doświadczeń z zagranicznymi partnerami. Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii oczekuje, że działania te przyczynią się do zwiększenia konkurencyjności i innowacyjności polskiej gospodarki oraz jej proeksportowego charakteru.
Z projektu udzielone zostaną - organizacjom zrzeszającym polskich przedsiębiorców - dotacje na częściowe opłacenie składek członkowskich wynikających z przynależności do organizacji międzynarodowych. Beneficjenci zobowiązani będą do złożenia sprawozdań końcowych zawierających rozliczenie finansowe otrzymanych dotacji oraz informacje o podjętych działaniach i rezultatach tych działań w 2018 r. W ramach promocji działań organizacji przedsiębiorców na rzecz swoich członków, części merytoryczne składanych sprawozdań, zostaną upublicznione na stronie MPiT.

Szczegółowe informacje na temat przedmiotowego projektu realizowanego w 2018 roku znajdziesz „tutaj”.

Materiały

Informacja o wsparciu
Informacje o publikacji dokumentu
Ostatnia modyfikacja:
11.05.2018 13:47 administrator gov.pl
Pierwsza publikacja:
11.05.2018 13:47 administrator gov.pl