W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Polskie Targi Pracy w Londynie

12.05.2019

12 maja 2019 r. od 9.00 do 16.30 w londyńskim Queen Elizabeth II Centre odbędą się Targi Pracy, skierowane do Polaków mieszkających w Zjednoczonym Królestwie.

W tle Pałac Westminsterski

Organizatorami wydarzenia są Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, Polska Agencja Inwestycji i Handlu oraz Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Targi Pracy w Londynie otworzy minister przedsiębiorczości i technologii Jadwiga Emilewicz oraz wiceminister rodziny, pracy i polityki społęcznej Kazimierz Kuberski

W Londynie będzie można spotkać pracodawców i instytucje publiczne, które mogą pomóc w podjęciu decyzji o rozwoju lub kontynuacji kariery nad Wisłą. Będą to zarówno duże polskie przedsiębiorstwa (np. spółki Skarbu Państwa) jak międzynarodowe firmy (m.in. z branży medycznej, finansowej, telekomunikacyjnej, motoryzacyjnej, ubezpieczeniowej).

Wśród nich: PZU, Asseco, Goldman Sachs, Credit Suisse, LG Chem, Polpharma Biologics, Polpharma, Johnson&Johnson, Orlen, Jabil, Orange, Adamed, Roche, IBM, PKO BP, Budimex, Siemens, LOT AMS, Grupa Żywiec, Fujitsu, Selena, Fundacja Go4Poland (GPW), Związek Pracodawców Motoryzacji i Artykułów Przemysłowych.

W Targach udział wezmą też instytucje związane z krajowym rynkiem pracy. Będzie można się też zapoznać z ofertami pracy w administracji publicznej.

Wydarzeniem towarzyszącym będzie część konferencyjna. Uczestnikami paneli dyskusyjnych będą przedstawiciele administracji rządowej (Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, ZUS, PFR, Ministerstwa Rodziny Pracy i Polityki Społecznej) oraz przedstawiciele biznesu.

Wstęp bezpłatny.

 

Materiały

Komunikat prasowy
Rejestracja
plakat promujący polskie targi pracy w londynie
DK​_targiplakat​_8052019.jpg 0.33MB
agenda polskich targów pracy w londynie
AGENDA​_PolskichTargówPracy​_LONDYN​_12052019​_1.pdf 0.18MB

Wideo

Informacje o publikacji dokumentu
Ostatnia modyfikacja:
10.05.2019 14:27 Aleksandra Serkowska
Pierwsza publikacja:
10.05.2019 14:27 Aleksandra Serkowska