W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Baza podmiotów - przedsiębiorstw prowadzących działalność w sektorze obronnym i bezpieczeństwa

Ministerstwo Rozwoju zaprasza do udziału w ankiecie, która pozwoli na przygotowanie listy polskich podmiotów wnoszących wkład w rozwój bazy technologiczno-przemysłowej w sektorze obrony i bezpieczeństwa.

Zgromadzenie tych informacji pomoże zapewnić efektywne wsparcie udziału polskich przedsiębiorstw w międzynarodowych, unijnych programach przemysłowych. Ułatwi też informowanie o inicjatywach, konkursach i wydarzeniach dotyczących współpracy przemysłów państw członkowskich UE.

Pozyskane w ten sposób informacje umożliwią także wsparcie kojarzenia konsorcjów przemysłowych oraz wypracowanie procesu doradztwa i wspierania polskich podmiotów w ich promocji na rynkach zagranicznych.

Zapraszamy do rejestracji zarówno przedsiębiorstwa, które działają już w sektorze obronnym i bezpieczeństwa, jak i te, które widzą w nim możliwość swojego rozwoju.