W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Zamówienia innych organizacji międzynarodowych

Unia Europejska

Rynek zamówień publicznych Unii Europejskiej obejmuje dostawę towarów i świadczenie usług na rzecz zarówno Komisji Europejskiej i ponad 40 agencji, jak też na rzecz projektów i programów realizowanych przez UE w państwach trzecich.

Polskie przedsiębiorstwa zainteresowane udziałem w przetargach UE  i BŚ zachęcamy do zarejestrowania się na ich portalach przetargowych oraz do regularnego śledzenia publikowanych tam ofert.

Organizacja Bezpieczeństwa i Współpracy w EuropieOBWE

Biuro Instytucji Demokratycznych i Praw Człowieka OBWE posiada siedzibę w Warszawie. Koordynuje obserwację wyborów, zapewnia ekspertyzy i szkolenia dotyczące zagadnień konstytucyjnych i prawnych. W planach zakupowych na najblizsze lata ma zamówienie: sprzętu elektrycznego i elektronicznego ( kamery, sprzęt komputerowy, telefony i tablety), samochodów osobowych, wyposażenia biur, w tym zakup mebli, usług w zakresie organizacji podróży oraz zlecenie wykonania ekspertyz i szkoleń. 

Materiały

Baza przetargów UE (TED)
Przewodnik po procedurach zamówień stosowanych w działaniach zewnętrznych UE
OBWE zamówienia
Informacje o publikacji dokumentu
Ostatnia modyfikacja:
24.01.2019 14:02 Monika Waćkowska-Kabaczyńska
Pierwsza publikacja:
24.01.2019 14:02 Monika Waćkowska-Kabaczyńska