W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Jacek Osuch

Sekretarz stanu

Jacek Osuch - Sekretarz Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki

Sekretarz stanu, pełnomocnik rządu ds. infrastruktury sportowej.

Jacek Osuch urodził się 28 sierpnia 1958 roku w Olkuszu. Jest absolwentem Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

W 2007 roku uzyskał mandat posła na Sejm VI kadencji, startując z listy Prawa i Sprawiedliwości w okręgu obejmującym miasto Kraków oraz powiaty olkuski, krakowski i miechowski. W wyborach parlamentarnych w roku 2011 oraz 2015 uzyskał reelekcję, wykonując mandat posła na Sejm kadencji VII oraz VIII. W 2019 roku, startując z list Prawa i Sprawiedliwości, uzyskał mandat posła IX  kadencji.

Od 2019 roku sekretarz stanu w Ministerstwie Sportu.

16 marca 2021 r. powołany na stanowisko sekretarza stanu w Ministerstwie Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, pełnomocnika rządu ds. infrastruktury sportowej.

27 października 2021 r. powołany na stanowisko sekretarza stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki, pełnomocnika rządu ds. infrastruktury sportowej.

Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
02.12.2019 10:01 Paulina Czubak
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Jan Jechna
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Jacek Osuch 8.0 03.11.2021 09:50 Jan Jechna
Jacek Osuch 7.0 15.04.2020 13:33 Marcin Papierz
Jacek Osuch 6.0 02.03.2020 12:44 Marcin Papierz
Jacek Osuch 5.0 26.02.2020 10:36 Marcin Papierz
Jacek Osuch 4.0 19.02.2020 09:36 Marcin Papierz
Jacek Osuch 3.0 05.02.2020 14:59 Marcin Papierz
Jacek Osuch 2.0 05.02.2020 14:58 Marcin Papierz
Jacek Osuch 1.0 02.12.2019 10:01 Paulina Czubak

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP

{"register":{"columns":[]}}