Michał Wójcik

Sekretarz Stanu

  • Michał Wójcik

    Michał Wójcik

Michał Wójcik - (ur. 17 kwietnia 1971 r. w Krakowie). Ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. Poseł na Sejm V i VIII kadencji.

W wyborach parlamentarnych w 2005 r. został wybrany na posła. Przewodniczył stałej Podkomisji Rzemiosła i Usług, zasiadał w Komisji Rozwoju Przedsiębiorczości, Komisji Odpowiedzialności Konstytucyjnej oraz Komisji Nadzwyczajnej „Solidarne Państwo”. W wyborach parlamentarnych w roku 2015 uzyskał mandat poselski z okręgu katowickiego. Zasiada w Komisji Gospodarki i Rozwoju oraz Komisji Społecznej i Rodziny. Trzykrotnie wybrany na radnego do Sejmiku Śląskiego.

Żonaty, jedno dziecko.

Oświadczenie majątkowe (dn. 31.03.2017r.) Pobierz plik: pdf Oświadczenie majątkowe (dn. 31.03.2017r.)

Rozmiar: 1.24MB

Oświadczenie majątkowe (dn. 29.03.2018r.) Pobierz plik: pdf Oświadczenie majątkowe (dn. 29.03.2018r.)

Rozmiar: 1.5MB

Oświadczenie majątkowe (dn. 29.03.2019r.) Pobierz plik: pdf Oświadczenie majątkowe (dn. 29.03.2019r.)

Rozmiar: 1.28MB

Metrics

Informacje o publikacji dokumentu
Opublikowano: 22.10.2018 13:41
Osoba publikująca: Kamila Jarosławska
Zmodyfikowano: 29.04.2019 11:17
Osoba modyfikująca: Adam Gorzkowski
Wytwarzający/ Odpowiadający: Milena Domachowska
Tytuł Wersja Data zmiany/utworzenia Osoba modyfikująca Osoba Publikująca
Michał Wójcik 1.0 22.10.2018 13:41 Kamila Jarosławska Kamila Jarosławska
Michał Wójcik 1.1 26.10.2018 12:17 Kamila Jarosławska Kamila Jarosławska
Michał Wójcik 1.2 31.10.2018 10:40 Kamila Jarosławska Kamila Jarosławska
Michał Wójcik 1.3 29.04.2019 11:17 Adam Gorzkowski Kamila Jarosławska

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP