W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Głos podatnika

Masz pomysł, jak ulepszyć prawo podatkowe w naszym kraju? Chcesz przekazać sugestie, jak tworzyć nowe rozwiązania podatkowe i dostosować prawo do szybko zmieniających się wyzwań i technologii? Wiesz co zrobić, aby polski system podatkowy stał się bardziej efektywny i lepiej odpowiadał na potrzeby życiowe i biznesowe obywateli? Zgłoś nam swoje sugestie zmian przez Głos Podatnika!

Głos podatnika to nowe narzędzie do komunikacji z administracją skarbową. Dzięki niemu będziemy zbierać pomysły i opinie, które mają usprawnić polski system podatkowy, tak aby stał się bardziej efektywny i lepiej odpowiadał na potrzeby życiowe i biznesowe obywateli.

W Głosie podatnika czekamy na propozycje nowych rozwiązań w zakresie podatków PIT, CIT i VAT, w tym ich upraszczania i uszczelniania, czy dostosowania prawa podatkowego do zmieniających się wyzwań i technologii.