W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Konsul Generalny RP we Lwowie

Eliza Dzwonkiewicz

Konsul Generalny RP we Lwowie Eliza Dzwonkiewicz

Eliza Dzwonkiewicz urodziła się w 1976 roku w Warszawie. Jest absolwentką Filologii Ukraińskiej na Wydziale Lingwistyki Stosowanej i Filologii Wschodniosłowiańskich na Uniwersytecie Warszawskim. Swoje zainteresowania krajami Wschodu pogłębiała na Podyplomowych Studiach Wschodnich prowadzonych w Studium Europy Wschodniej UW. Ukończyła również studia menadżerskie z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi z elementami coachingu organizowane przez Wyższą Szkołę Bankową w Poznaniu.

W latach 2006-2009 Eliza Dzwonkiewicz była członkiem zarządu Fundacji „Pomoc Polakom na Wschodzie”. Przed objęciem funkcji Konsula Generalnego pracowała w fundacjach korporacyjnych, pełniąc w nich funkcje prezesa zarządu, oraz w Narodowym Centrum Kultury na stanowisku wicedyrektora tej instytucji.