W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Mikołaj Bogdanowicz

Wojewoda Kujawsko-Pomorski

portret, Wojewoda Kujawsko-Pomorski Mikołaj Bogdanowicz

Życiorys

Mikołaj Bogdanowicz urodził się w 1981 r. Jest absolwentem marketingu i zarządzania na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu i kierunku "Informatyka w zarządzaniu przedsiębiorstwem" na tym samym wydziale. Ukończył również studia podyplomowe w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu - specjalność "Studia menedżerskie" oraz studia z zakresu ochrony środowiska na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy.


W latach 2001-2004 pracował w spółce "Solanki" Uzdrowisko Inowrocław jako specjalista ds. kontrolingu, następnie jako kierownik ds. ekonomiczno-technicznych (2006-2007) oraz w Urzędzie Miejskim w Kruszwicy jako inspektor ds. zamówień publicznych i integracji europejskiej (2004-2006).
 

W latach 2007-2011 był prezesem Przedsiębiorstwa Komunalnego "Gniewkowo". Przez 5 lat pełnił funkcję Zastępcy Burmistrza Kruszwicy. Przez jedną kadencję był radnym powiatu inowrocławskiego. Prezesował zarządowi Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania "Czarnoziem na Soli".


Żonaty, ma trzech synów. Miłośnik literatury. W wolnych chwilach lubi łowić ryby.

Kontakt z sekretariatem wojewody

ul. Jagiellońska 3, pok. 128
85-950 Bydgoszcz
e-mail: wojewoda@bydgoszcz.uw.gov.pl
tel: +48 52 349 77 80
fax +48 52 349 72 43

Zdjęcia (2)

{"register":{"columns":[]}}