W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Awaria kalendarza rezerwacji wizyt w inPOL oraz kalendarza internetowego

26.05.2022

Uprzejmie informujemy, że Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie pracuje nad usunięciem awarii. Za utrudnienia przepraszamy. O rozwiązaniu problemu poinformujemy Państwa osobnym komunikatem.

Awaria kalendarza rezerwacji wizyt w inPOL oraz kalendarza internetowego

W przypadku kończącego się legalnego pobytu, dla zachowania terminu, prosimy o wypełnienie w systemie inPOL wniosku, jego wygenerowanie i wysłanie pocztą na adres ul. Marszałkowska 3/5, Wydział Spraw Cudzoziemców, 00-624 Warszawa. Pamiętaj, aby do wniosku dołączyć komplet wymaganych dokumentów do sprawy potwierdzających Twój cel pobytu. Spis wymaganych dokumentów znajdziesz na stronie internetowej https://www.gov.pl/web/uw-mazowiecki/cudzoziemcy

Niestety z uwagi na dużą ilość prowadzonych spraw, sprawa przesłana pocztą będzie procedowana dłużej. Dlatego zachęcamy, do poczekania, aż kalendarz rezerwacji wizyt przez system inPOL będzie sprawny.

Pamiętaj, że po założeniu konta w systemie inPOL będziesz mógł na bieżąco sprawdzać status swojej sprawy.

{"register":{"columns":[]}}