W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Piotr Opaczewski

II Wicewojewoda Warmińsko-Mazurski

Mężczyzna w garniturze na białym tle

Ur. 03.12.1978 r. w Elblągu. Absolwent II Liceum Ogólnokształcącego im. Kazimierza Jagiellończyka. W 2005 r. ukończył Wydział Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego. Zdobył także dyplom MBA w Wyższej Szkole Handlu i Usług w Poznaniu.

Dziennikarz w elbląskiej redakcji Gazety Wyborczej, współpracownik Elbląskiej Gazety Internetowej Portel.pl oraz Polskiego Radia Olsztyn. Od 2010 r. przedsiębiorca w branży oświetleniowej.

Działacz społeczny, jeden z założycieli Stowarzyszenia Elbląg Europa oraz koordynator wojewódzki Stowarzyszenia Republikanie. Związany z elbląskim sportem. Założyciel elbląskiego Klubu Olimpia 2004 oraz Kobiecego Klubu Sportowego Hanza Elbląg.

Jeden z założycieli Partii Republikańskiej, obecnie członek jej władz krajowych i szef struktur w województwie warmińsko-mazurskim. W latach 2018-2021 radny Rady Miejskiej w Elblągu. Członek klubu Prawa i Sprawiedliwości.


Kontakt

Sekretariat II Wicewojewody
e-mail: sekrww@uw.olsztyn.pl
tel.: +48 89 523 24 60

{"register":{"columns":[]}}