Ogłoszenie o pracę

30.09.2020

Ambasada RP w Budapeszcie zatrudni od 1 stycznia 2021 r. pracownika na stanowisko: ekspert ds. dyplomacji publicznej i obsługi medialnej w Wydziale Polityczno - Ekonomicznym

Ambasada_RP_w_Budapeszcie

Zakres obowiązków:

-             obsługa strony internetowej placówki;

-              kontakt z węgierskim protokołem;

-              współpraca merytoryczna z pracownikami dyplomatycznymi WPE;

-              tłumaczenia pism na język  węgierski;

Wymagania:

- wykształcenie wyższe ze wskazaniem na znajomość zagadnień polityki międzynarodowej i węgierskiej polityki wewnętrznej

- znajomość języka polskiego i węgierskiego, mile widziana znajomość j. angielskiego

- umiejętność pracy w zespole

- punktualność

- obowiązkowość

- wysoka kultura osobista

- doświadczenie nie jest wymagane

Oferujemy:

- pracę na pełny etat (praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:15-16:15).

- miejsce pracy: Ambasada RP w Budapeszcie (Budapeszt, Városligeti fasor 16., 1068)

- interesującą pracę i życzliwą atmosferę

Uprzejmie prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres: budapeszt.amb.sekretariat@msz.gov.pl  do 15 października 2020 r.

Prosimy o dopisanie na CV i liście motywacyjnym następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby rekrutacji”.