W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Dyżur paszportowy na Isle of Wight - 6 maja 2021

21.04.2021

W dniu 6 maja 2021 r. (czwartek) odbędzie się na wyspie Isle of Wight dyżur konsularny. Zapisy w systemie E-KONSULAT ruszają 23 kwietnia o godz. 21.00.

paszport

Adres, pod którym odbędzie się dyżur: 
 
Innovation Centre 
St. Cross Business Park
Newport
Isle of Wight, PO30 5WB

 
Podczas dyżuru konsularnego przyjmowane będą wnioski o wszystkie rodzaje paszportów oraz sprawy prawne (wyłącznie poświadczenia podpisu – rejestracja tak jak na sprawę paszportową).
 
Aby zarejestrować się na spotkanie z konsulem należy wejść na portal E-KONSULAT.
Następnie wybrać Kraj-Region: Wielka Brytania
Placówka: Londyn
Sprawy paszportowe a następnie wybrać lokalizację (rozwinąć z prawej strony): Isle of Wight
 
Zapisy zostaną otwarte w piątek, tj. 23.04.2021 r. o godz. 21.00. 
 

Jednocześnie przypominamy, że przy zapisach na dyżury paszportowe poza urzędem, należy zwrócić uwagę, że na potwierdzeniach będzie drukował się adres głównej placówki – Londyn zamiast Innovation Centre, St. Cross Business Park, Newport, Isle of Wight PO30 5WB. Powyższe wynika z niemożliwości jednorazowej zmiany adresu w systemach informatycznych. Prosimy o sprawdzanie poprawności podawanych przez Państwo adresów e-mailowych, bowiem na kilka dni przed spotkaniem otrzymają Państwo potwierdzenie wizyty paszportowej wraz z dodatkowymi informacjami organizacyjnymi.
 
Prosimy o zapoznanie się z informacjami umieszczonymi na stronie internetowej dotyczącymi wymaganych dokumentów przy składaniu wniosku o paszport.
 
 
Jednocześnie przypominamy, iż na dyżurze konsularnym jedyną formą płatności będzie KARTA PŁATNICZA. 
 
Liczba miejsc na spotkanie z konsulem jest ograniczona. Podczas dyżuru zostaną przyjęte tylko osoby zapisane wg listy zgłoszeń.