W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Dyżur paszportowy w Norwich, 22-23.10.2021

08.10.2021

Uprzejmie informujemy, że w dniach 22-23 października 2021 r. odbędzie się dyżur konsularny w Norwich.

Paszport

Dyżur konsularny odbędzie się w Norwich pod adresem: 

West Earlham Community Centre

Wilberforce Road

Norwich, NR5 8ND

Podczas dyżuru konsularnego przyjmowane będą wnioski o wszystkie rodzaje paszportów oraz sprawy prawne (wyłącznie poświadczenia podpisu – rejestracja tak jak na sprawę paszportową).

Aby zarejestrować się na spotkanie z konsulem należy wejść na portal: http://www.e-konsulat.gov.pl/

Następnie wybrać Kraj-Region: Wielka Brytania

Placówka: Londyn

Sprawy paszportowe a następnie wybrać lokalizację (rozwinąć z prawej strony): Norwich

Zapisy zostaną otwarte we wtorek, 12.10.2021 r. o godz. 10.00.

Jednocześnie przypominamy, że przy zapisach na dyżury paszportowe poza urzędem, należy zwrócić uwagę, że na potwierdzeniach będzie drukował się adres głównej placówki – Londyn zamiast West Earlham Community Centre, Wilberforce Road, Norwich, NR5 8ND. Powyższe wynika z niemożliwości jednorazowej zmiany adresu w systemach informatycznych. Prosimy o sprawdzanie poprawności podawanych przez Państwo adresów e-mailowych, bowiem na kilka dni przed spotkaniem otrzymają Państwo potwierdzenie wizyty paszportowej wraz z dodatkowymi informacjami organizacyjnymi.

Prosimy o zapoznanie się z informacjami umieszczonymi na stronie internetowej dotyczącymi wymaganych dokumentów przy składaniu wniosku o paszport.

https://www.gov.pl/web/wielkabrytania/paszporty

Jednocześnie przypominamy, iż na dyżurze konsularnym jedyną formą płatności będzie KARTA PŁATNICZA.

Liczba miejsc na spotkanie z konsulem jest ograniczona. Podczas dyżuru zostaną przyjęte tylko osoby zapisane wg listy zgłoszeń.

{"register":{"columns":[]}}