W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Dyżur paszportowy w Southampton - 7-8 maja 2021

21.04.2021

W dniach 7-8 maja 2021r. (piątek/sobota) odbędzie się w Southampton dyżur konsularny. Zapisy w systemie E-KONSULAT ruszają 23 kwietnia o godz. 20.30.

paszport

Dyżur odbędzie się pod adresem:

Shirley Warren Action Church
117 Warren Crescent
SO16 6AY Southampton

Podczas dyżuru konsularnego przyjmowane będą wnioski o wszystkie rodzaje paszportów oraz sprawy prawne (wyłącznie poświadczenia podpisu – rejestracja tak jak na sprawę paszportową).

Aby zarejestrować się na spotkanie z konsulem należy wejść na portal E-KONSULAT
Następnie wybrać Kraj-Region: Wielka Brytania
Placówka: Londyn
Sprawy paszportowe a następnie wybrać lokalizację (rozwinąć z prawej strony): Southampton

Pierwsze zapisy zostaną otwarte w piątek, tj. 23.04.2021r. o godz. 20.30. II tura zapisów zostanie otwarta 26.04.2021r. o godz. 20.30.

Jednocześnie przypominamy, że przy zapisach na dyżury paszportowe poza urzędem, należy zwrócić uwagę, że na potwierdzeniach będzie drukował się adres głównej placówki – Londyn zamiast Shirley Warren Action Church, 117 Warren Crescent, SO16 6AY Southampton. Powyższe wynika z niemożliwości jednorazowej zmiany adresu w systemach informatycznych. Prosimy o sprawdzanie poprawności podawanych przez Państwo adresów e-mailowych,  bowiem na kilka dni przed spotkaniem otrzymają Państwo potwierdzenie wizyty paszportowej wraz z dodatkowymi informacjami organizacyjnymi.

Prosimy o zapoznanie się z informacjami umieszczonymi na stronie internetowej dotyczącymi wymaganych dokumentów przy składaniu wniosku o paszport.

Jednocześnie przypominamy, iż na dyżurze konsularnym jedyną formą płatności będzie KARTA PŁATNICZA. 
 
Liczba miejsc na spotkanie z konsulem jest ograniczona. Podczas dyżuru zostaną przyjęte tylko osoby zapisane wg listy zgłoszeń.