W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Porady prawne i podatkowe w Mediolanie

Konsulat Generalny w Mediolanie informuje, że zostały wznowione porady prawne i podatkowe

Porady prawne

 PORADY PRAWNE DLA POLAKÓW W MEDIOLANIE 

Podczas indywidualnych spotkań z panią mec. Aleksandrą Kubasiewicz będzie można bezpłatnie skonsultować się w sprawach z zakresu prawa cywilnego, ze szczególnym uwzględnieniem prawa umów i zobowiązań, prawa rodzinnego, odpowiedzialności cywilnej i odszkodowań, oraz innych działów prawa. Porady będą udzielane we współpracy z panią mec. Ewą Klimczak-Altomani.

 ►Dyżury będą odbywać się w Mediolanie w siedzibie Before srl (Via Sardegna 11, V piętro)  w następujących terminach: 24 czerwca oraz 15 lipca 2020 r., godz. 16.00-18.00.

►Przed przyjściem na dyżur należy zapisać się mailowo aleksandra.kubasiewicz@unito.it  podając imię i nazwisko, telefon kontaktowy oraz krótki opis swojej sprawy.

Na dyżur należy przynieść wszystkie dostępne dokumenty dotyczące danej sprawy. 

 

 DORADZTWO PODATKOWE DLA POLAKÓW W MEDIOLANIE 

Konsulat Generalny RP w Mediolanie wznawia  "Dyżury doradztwa podatkowego", w ramach których mec. Diego Conte, ekspert podatkowy z wieloletnim doświadczeniem, będzie udzielał bezpłatnych porad osobom zainteresowanym.

Porady będą udzielane również w języku polskim w związku z napotykanymi przez Polaków problemami dotyczącymi okresowych zobowiązań podatkowych, jak również w stosunkach z włoskimi instytucjami (Urząd Skarbowy, Agencja Celna, Urząd Miasta).

 

► Dyżury będą odbywać się w Mediolanie w siedzibie Before srl (Via Sardegna 11, V piętro)  w następujących terminach: 25 czerwca oraz 17 lipca 2020r., godz. 13.30-15:00.

► Przed przyjściem na dyżur należy obowiązkowo zapisać się telefonicznie (392 033 7344) lub mailowo (d.conte@dejalex.com), podając imię i nazwisko, telefon kontaktowy oraz krótki opis swojej sprawy.