W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Ograniczony dostęp do urzędu i laboratorium

Informacje dot. ograniczenia w funkcjonowaniu oddziałów, laboratoriów oraz dostępu do urzędu w związku z SARS-CoV-2

pilny komunikat

W związku z trwającym na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanem zagrożenia epidemicznego, związanym z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, przedłuża się (do odwołania) ograniczenie w funkcjonowaniu wszystkich oddziałów merytorycznych, laboratoryjnych*) i obsługowych Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Kielcach.

*) – aktualne zasady działania laboratorium wg odrębnego komunikatu

Zostaje utrzymane wprowadzenie ograniczenia bezpośredniego przyjmowania i załatwiania spraw przez Petentów i Interesantów.

Zaleca się, aby nowe wnioski oraz dokumenty stanowiące uzupełnienie złożonych wniosków były składane za pośrednictwem poczty lub drogą elektroniczną (e-mail, e-PUAP).

Prosimy o powstrzymanie się od załatwiania spraw osobiście ze względów bezpieczeństwa sanitarnego i epidemiologicznego Państwa, Państwa Rodzin i pracowników WSSE w Kielcach.

Sprawy bardzo pilne powinny być załatwiane po uprzednim kontakcie telefonicznym z WSSE w Kielcach (kontakt).

Dziękujemy za wyrozumiałość.
Sytuacja jest dynamiczna i o wszelkich zmianach w zasadach funkcjonowania WSSE w Kielcach będziemy Państwa informować za pośrednictwem strony internetowej WSSE w Kielcach.

KOMUNIKAT

Z dniem 30 lipca 2020 r. wznawia się przyjmowanie prób do badań (fizycznych, chemicznych i mikrobiologicznych), w tym na nosicielstwo.

UWAGA:
Próby do badań przyjmowane są w dni powszednie od godz. 7.30.

Do budynku Stacji należy wchodzić pojedynczo, z obowiązkiem wcześniejszego zakrycia ust i nosa*) oraz dezynfekcji rąk (przed i po załatwieniu sprawy).

*) – w przypadku przeciwskazań zdrowotnych do używania maseczki należy przestrzegać na terenie Stacji zasady zachowania dystansu społecznego (obowiązującej odległości między osobami)

W celu wejścia do Stacji, w tym umożliwienia przyjęcia próby i odbioru wyników badań skontaktuj się z portierem (naciśnij dzwonek domofonu).

WSSE w Kielcach nie wykonuje badań w zakresie dezynfekcji mieszkań, lokali oraz innych obiektów i pomieszczeń.

{"register":{"columns":[]}}