W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

SNOK sp. z o.o. dołącza do Programu PWCyber

13.05.2024

Firma SNOK sp. z o.o. dołącza do Programu Współpracy w Cyberbezpieczeństwie (PWCyber), prowadzonego przez Ministerstwo Cyfryzacji.

Na zdjęciu widzimy uśmiechniętą kobietę w białej koszuli, w lewym dolnym rogu widnieje logo Ministerstwa Cyfryzacji, natomiast lewej stronie na środku grafiki na niebieskim tle znajduje się napis: Snok sp. z o.o. dołącza do programu PWCyber

Zaawansowane Cyberbezpieczeństwo SAP w SNOK

Aplikacje SAP to zintegrowany modułowy pakiet oprogramowania przeznaczony do analizy i planowania zasobów przedsiębiorstwa. Firma SNOK oferuje unikalne narzędzia i metodyki zabezpieczania aplikacji SAP przed cyberatakami, co ma kluczowe znaczenie dla szerokiego grona firm i instytucji publicznych korzystających z systemów SAP. SNOK skutecznie wdraża rozwiązania, które odpierają zagrożenia, zwiększając tym samym bezpieczeństwo danych i procesów swoich klientów.

– Przystąpienie do PWCyber to krok naprzód w realizacji naszej strategii świadczenia profesjonalnych usług w obszarze cyberbezpieczeństwa aplikacji SAP. Podniesienie bezpieczeństwa krytycznych systemów, z których korzystają instytucje i podmioty publiczne jest celem naszej działalności – podkreślił Jacek Bugajski, Prezes Zarządu SNOK.

PWCyber to platforma wymiany wiedzy i doświadczeń między sektorem publicznym a prywatnym, mająca na celu podniesienie poziomu cyberbezpieczeństwa w Polsce. SNOK wnosi do programu swoje ekspertyzy, będąc liderem w ochronie aplikacji SAP przed cyberzagrożeniami.

Więcej informacji o działalności SNOK można uzyskać na stronie internetowej: http://snok.ai

O Programie PWCyber

Program Współpracy w Cyberbezpieczeństwie to realizowana przez Ministra Cyfryzacji inicjatywa o charakterze wymiany partnerskiej z sektorem prywatnym. W Programie uczestniczy ponad 40 firm technologicznych i organizacji. Celem porozumienia jest wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa Rzeczypospolitej Polskiej. W jego ramach firmy technologiczne, zarówno krajowe, jak i korporacje o skali międzynarodowej, współpracując ze sobą dzielą się doświadczeniami na drodze do zwiększenia bezpieczeństwa cyfrowych procesów i podniesienia świadomości użytkowników w zakresie zagrożeń cyfrowych.

{"register":{"columns":[]}}