Tytuł/stanowisko: Podleśniczy

Stanowisko podleśniczego

Wykształcenie: Średnie
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony
Termin składania aplikacji upłynął: 30-05-2022

Nadleśnictwo Pińczów ogłasza nabór wewnętrzny na stanowisko podleśniczego

Zakres obowiązków

    1. Wykonywanie czynności organizacyjno-technicznych, administracyjnych
      i ochronnych związanych z realizacją zadań zgodnie  z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w Państwowym Gospodarstwie Leśnym Lasy Państwowe;
    2. Ochrona granic leśnictwa, znaków granicznych i geodezyjnych, tablic ostrzegawczych i informacyjnych oraz zasobów leśnych przed szkodnictwem;
    3. Prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, łowiectwa, utrzymania obiektów
      i ochrony przeciwpożarowej;
    4. Dokonywania zgodnie z obowiązującymi normami manipulacji, klasyfikacji
      o odbioru drewna;
    5. Wykonywanie czynności związanych z wydawaniem drewna i sporządzaniem stosownej dokumentacji;
    6. Sprawowanie nadzoru nad przebiegiem prac gospodarczo-leśnych;
    7. Kontrolowanie prac wykonywanych systemem zleconym w zakresie przestrzegania obowiązujących instrukcji technologicznych i technicznych, bezpieczeństwa pracy oraz jakości robót;
    8. Realizowanie zleconych zadań z zakresu edukacji leśnej społeczeństwa.

Miejsce wykonywania pracy

Województwo: świętokrzyskie
Teren Nadleśnictwa Pińczów

Wymagania

Wymagania niezbędne:

  1. Wykształcenie wyższe leśne lub średnie leśne;
  2. Odbyty staż w Lasach Państwowych;
  3. Spełnienie warunków do zatrudnienia w Służbie Leśnej, o której mowa w art.45 ust. 2 Ustawy o lasach z 28 września 1991 roku (t.j. Dz.U. z 2022 r. poz. 672);
  4. Posiadanie prawa jazdy kat. B;
  5. Posiadanie osobowego samochodu prywatnego, który może być wykorzystany do celów służbowych;
  6. Znajomość przepisów prawnych związanych z gospodarką leśną i uregulowań wewnętrznych obowiązujących w Lasach Państwowych;
  7. Umiejętność obsługi pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook);
  8. Umiejętność obsługi SILP.

Wymagania dodatkowe:

  1. Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku potwierdzone  odpowiednimi dokumentami;
  2. Zdany egzamin do Służby Leśnej;
  3. Kurs brakarski;

Ukończone kursy, szkolenia (np. studia podyplomowe z dziedziny leśnictwa)

  1. CV i list motywacyjny z adresem do korespondencji oraz nr telefonu i adresem poczty e-mail – opatrzony własnoręcznym podpisem;
  2. Kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, staż pracy, kwalifikacje zawodowe, ukończone kursy, szkolenia itp. dotyczące stanowiska pracy, na które jest prowadzona rekrutacja (oryginały do wglądu podczas rozmowy rekrutacyjnej);
  3. Kwestionariusz osobowy kandydata na pracownika (załącznik nr 1);
  4. Klauzula informacyjna dla kandydata do pracy w Nadleśnictwie Pińczów (załącznik nr 2);
  5. Oświadczenie kandydata (załącznik nr 3).
  1. Po zakończeniu procesu naboru komisyjnie zostaną zniszczone wszystkie dokumenty przesłane przez kandydatów za wyjątkiem dokumentów kandydata wyłonionego w konkursie;
  2. Nadleśniczy Nadleśnictwa Pińczów zastrzega sobie możliwość unieważnienia naboru na każdym etapie bez podania przyczyny;
  3. Nadleśnictwo Pińczów nie zwraca kandydatom kosztów związanych
    z rekrutacją;
  4. Wszelkie dodatkowe informacje w sprawie naboru można uzyskać telefonicznie pod nr: 413771896 od godz. 7:00 do godz. 15:00. Osoba upoważniona do udzielenia informacji jest Agnieszka Kołodziejczyk-Krzak – specjalista ds. pracowniczych oraz Lech Drożdżowski – zastępca nadleśniczego.

Ogłoszenie o naborze wewnętrznym na stanowisko podleśniczego
Ogłoszenie​_o​_naborze​_wewnętrznym​_na​_stanowisko​_podleśniczego.pdf 0.11MB
Załącznik nr 1 - Kwestionariusz osobowy kandydata na pracownika
Załącznik​_nr​_1​_-​_Kwest​_osob​_kandydata​_na​_prac​_LP.docx 0.03MB
Załącznik nr 2 - Klauzula informacyjna
Załącznik​_nr​_2​_-​_Klauzula​_informacyjna​_dla​_kandydatów.docx 0.02MB
Załącznik nr 3 - Oświadczenie kandydata
Załacznik​_nr​_3​_-​_Oświadczenie​_kandydata.docx 0.02MB
Pierwsza publikacja:
17.05.2022 12:03 Lech Drożdżowski
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Agnieszka Kołodziejczyk-Krzak
Oferta pracy na stanowisko podleśniczego 1.0 17.05.2022 12:03 Lech Drożdżowski