Tytuł/stanowisko: Nauczyciel podstaw fotografii i filmu

Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Władysława Hasiora w Koszalinie ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy: nauczyciel podstaw fotografii i filmu

Wykształcenie: Wyższe (magister)
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony
Termin składania aplikacji upłynął: 21-08-2023

9/18 etatu, umowa o pracę na czas określony – rok szkolny 2023/2024

Zakres obowiązków

  •  realizacja planu dydaktyczno-wychowawczego według tygodniowego rozkładu zajęć,
  •  realizacja programu kształcenia, wychowania i opieki w powierzonych przedmiotach, klasach i zespołach (reguluje to arkusz organizacyjny szkoły i wykaz zadań dodatkowych na początku roku szkolnego),
  • wspieranie swoją postawą i działaniami pedagogicznymi rozwoju psychofizycznego uczniów, ich zdolności i zainteresowań,
  • rozpoznawanie potrzeb uczniów i udzielanie im pomocy w przezwyciężaniu niepowodzeń szkolnych,
  • bezstronne, obiektywne i sprawiedliwe ocenianie oraz traktowanie wszystkich uczniów.

Miejsce wykonywania pracy

Województwo: zachodniopomorskie
Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Władysława Hasiora w Koszalinie ul. Racławicka 9 75-620 Koszalin

Wymagania

  •  wykształcenie wyższe magisterskie w uczelni artystycznej – kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym,
  • obywatelstwo polskie (wymóg ten nie dotyczy obywateli państwa członkowskiego Unii Europejskiej, Konfederacji Szwajcarskiej lub państwa członkowskiego Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA) - strony umowy o Europejskim Obszarze Gospodarczym)
  • dobra umiejętność obsługi komputera,
  • pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z praw publicznych,
  • niekaralność za przestępstwo popełnione umyślnie lub umyślne przestępstwo skarbowe,
  • przeciwko kandydatowi nie toczy się postępowanie karne w sprawie o umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub postępowanie dyscyplinarne,
  • niekaralność karą dyscyplinarną, o której mowa w art. 76 ust. 1 pkt 3 Karty Nauczyciela, albo karą dyscyplinarną, o której mowa w art. 76 ust. 1 pkt 4 Karty Nauczyciela,
  • spełnianie warunków zdrowotnych niezbędnych do zatrudnienia na określonym stanowisku.
  • nieposzlakowana opinia,
  • znajomość obowiązujących przepisów prawa związanych z wykonywaną pracą,
  • predyspozycje osobowościowe: umiejętność pracy w zespole, uprzejmość, życzliwość, uczciwość i rzetelność w wykonywaniu obowiązków służbowych.

  • list motywacyjny oraz CV zawierające oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Wskazuje się, iż podstawą przetwarzania danych osobowych kandydata w niniejszym procesie rekrutacyjnym jest dobrowolna zgoda kandydata.
  • kwestionariusz osobowy, wg wzoru dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie,
  • kserokopie dokumentów potwierdzające wykształcenie i kwalifikacje zawodowe,
  • kserokopie świadectw pracy lub oświadczenie kandydata w przypadku trwającego stosunku pracy,
  • oświadczenie kandydata stwierdzające brak przeciwwskazań do pracy na oferowanym stanowisku,
  • oświadczenie kandydata o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych oraz że nie był karany za przestępstwo popełnione umyślnie,
  • inne dokumenty o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach.

Benefity

  • wynagrodzenie podstawowe,
  • dodatek stażowy w zależności od wysługi lat,
  • możliwość otrzymania dodatku motywacyjnego,
  • świadczenia socjalne.

Termin składania dokumentów i dodatkowe informacje

Aplikacje, które wpłyną do szkoły po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane.
Z Regulaminem naboru można się zapoznać w sekretariacie w Państwowego Liceum sztuk Plastycznych im. Władysława Hasiora w Koszalinie przy ulicy Racławickiej 9.
Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 459450064. Kandydaci spełniający wymagania formalne i dopuszczeni do rozmowy kwalifikacyjnej
zostaną o tym powiadomieni pisemnie lub telefonicznie wraz z podaniem terminu rozmowy. Informacja o wyniku naboru będzie niezwłocznie po przeprowadzonym naborze umieszczona na stronie internetowej szkoły https://www.gov.pl/web/plastykkoszalin.

Nabór na wolne stanowisko pracy: nauczyciel podstaw fotografii i filmu
202307​_wolne​_stanowisko​_fotografia.pdf 0.29MB
Pierwsza publikacja:
06.07.2023 12:04 Dariusz Barszczowski
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Anna Makowska
Nabór na wolne stanowisko pracy: nauczyciel podstaw fotografii i filmu 06.07.2023 r 3.0 06.07.2023 12:18 Dariusz Barszczowski
Nabór na wolne stanowisko pracy: nauczyciel podstaw fotografii i filmu 06.07.2023 r. 2.0 06.07.2023 12:10 Dariusz Barszczowski
Nabór na wolne stanowisko pracy: nauczyciel podstaw fotografii i filmu 05.2023 r. 1.0 06.07.2023 12:04 Dariusz Barszczowski