Tytuł/stanowisko: nauczyciel fortepianu

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Karola i Antoniego Szafranków w Rybniku zatrudni od 1 września 2023 r. nauczyciela fortepianu w pełnym wymiarze czasu pracy.

Wykształcenie: Wyższe (magister)
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Termin składania aplikacji upłynął: 26-05-2023

Nabór zakończony

Wynik Naboru: Nabór zakończony wyborem kandydatki/kandydata

Informacje o ofercie

  • zatrudnienie od 1 września 2023 r.;
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • umowa na czas nieokreślony.

Zakres obowiązków

  • nauka gry na fortepianie;
  • prowadzenie zajęć fortepianu dodatkowego/obowiązkowego;
  • prowadzenie zajęć z akompaniamentu.

Miejsce wykonywania pracy

Województwo: śląskie
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Karola i Antoniego Szafranków w Rybniku, ul. Powstańców Śląskich 27, 44-200 Rybnik

Wymagania

Kwalifikacje do nauczania przedmiotu zgodne z Rozporządzeniem Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu z dnia 3 września 2021r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych dla nauczycieli szkół artystycznych i placówek artystycznych.

  • dokumenty potwierdzające wymagane kwalifikacje wraz z przygotowaniem pedagogicznym;
  • podanie o pracę i cv;
  • zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych o treści: „Wyrażam zgodę w trybie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016 r.) na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji, oraz art. 221 a §1 ustawy z dnia 26 marca 1994 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 2020 r. poz. 1320, z późn. zm.)”.

Informacja administratora dostępna na: https://www.gov.pl/web/psmrybnik/ochrona-danych-osobowych

Benefity

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub na podstawie mianowania;
  • godziny ponadwymiarowe;
  • dodatek stażowy (powyżej 3 lat) od 3 do 20% wynagrodzenia w zależności od udokumentowanego stażu pracy;
  • dodatek motywacyjny;
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne (tzw. trzynastka);
  • szkolenia, możliwość refundacji kosztów nauki;
  • świadczenia socjalne;
  • możliwość korzystania z Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej;
  • możliwość zakupu: grupowego ubezpieczenia na życie;
  • dobrą lokalizację.

  • Osoba kontaktowa: Romana Kuczera
  • Telefon: 32 755-88-94
  • e-mail: sekretariat@psmrybnik.pl
  • Adres: Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. K. i A. Szafranków, 44-200 Rybnik, Powstańców Śląskich 27 (pokój 103) z dopiskiem na kopercie: „nauczyciel fortepianu”.
Pierwsza publikacja:
11.04.2023 13:39 Patrycja Kruczek
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Romana Kuczera
Oferta pracy: Nauczyciel fortepianu 2.0 04.08.2023 12:25 Patrycja Kruczek
Oferta pracy: Nauczyciel fortepianu 1.0 11.04.2023 13:39 Patrycja Kruczek