Tytuł/stanowisko: Starszy woźny

Dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. K. i A. Szafranków w Rybniku poszukuje pracownika na stanowisko starszego woźnego.

Wykształcenie: Średnie
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony
Termin składania aplikacji upłynął: 20-04-2023

Nabór zakończony

Wynik Naboru: Nabór zakończony wyborem kandydatki/kandydata

Praca na portierni w dniach od wtorku do soboty (sobota max. do godz. 14.30), zatrudnienie od zaraz w wymiarze 1/2 etatu.

Zakres obowiązków

  • otwieranie i zamykanie szkoły,
  • monitorowanie osób wchodzących do budynku szkoły,
  • piecza nad bezpieczeństwem budynku oraz urządzeniami instalacyjnymi włącznie ze sprzętem ochrony przeciwpożarowej i urządzeniami alarmowymi,
  • wydawanie kluczy do sal lekcyjnych oraz ewidencjonowanie tego faktu,
  • informowanie przełożonego o stwierdzonych nieprawidłowościach bądź też zniszczeniach stwierdzonych podczas pracy na terenie szkoły,
  • obsługa kserokopiarki w zależności od potrzeb,
  • w okresie zimowym usuwanie śniegu i posypywanie przejść piaskiem, a jesienią usuwanie liści.

Miejsce wykonywania pracy

Województwo: śląskie
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Karola i Antoniego Szafranków w Rybniku, ul. Powstańców Śląskich 27, 44-200 Rybnik

Wymagania

  • wykształcenie: średnie / zawodowe
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • rzetelność
  • uprzejmość

Wymagane dokumenty

  • życiorys/CV,
  • oświadczenie o treści: „Wyrażam zgodę w trybie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016 r.) na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji.

Informacja administratora dostępna na: https://www.gov.pl/web/psmrybnik/ochrona-danych-osobowych

Benefity

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pierwsza - czas określony, kolejna - czas nieokreślony);
  • dodatek za wysługę lat (powyżej 5 lat) od 5 do 20% wynagrodzenia w zależności od udokumentowanego stażu pracy;
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne (tzw. trzynastka);
  • pakiet socjalny (np. dofinansowanie do wypoczynku dla pracownika i jego dzieci, niskooprocentowane pożyczki, wsparcie finansowe w trudnych sytuacjach);
  • możliwość korzystania z Pracowniczej Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej;
  • dobrą lokalizację.

Planowane rozpoczęcie pracy: Od zaraz.

Techniki i metody naboru:

  • weryfikacja ofert pod kątem spełnienia wymagań formalnych,
  • rozmowa kwalifikacyjna.

Proponowane warunki wynagrodzenia:

Zgodnie z przepisami rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 30 kwietnia 2008 r. w sprawie warunków wynagradzania za pracę i przyznawania innych świadczeń związanych z pracą dla pracowników niebędących nauczycielami, zatrudnionych w szkołach i placówkach oświatowych prowadzonych przez organy administracji rządowej oraz w niektórych innych jednostkach organizacyjnych (Dz. U z 2020 r. poz. 1559).

  • Osoba kontaktowa: Ludmiła Rumpel
  • Telefon: 32 755-88-94 wew. 117
  • e-mail: sekretariat@psmrybnik.pl
  • Adres: Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. K. i A. Szafranków, 44-200 Rybnik, Powstańców Śląskich 27 (pokój 103) z dopiskiem na kopercie: „starszy woźny”.
Pierwsza publikacja:
05.04.2023 15:24 Patrycja Kruczek
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Ludmiła Rumpel
Oferta pracy: Starszy Woźny 4.0 26.04.2023 11:17 Patrycja Kruczek
Oferta pracy: Starszy Woźny 3.0 19.04.2023 12:14 Patrycja Kruczek
Oferta pracy: Starszy Woźny 2.0 06.04.2023 09:07 Patrycja Kruczek
Oferta pracy: Starszy Woźny 1.0 05.04.2023 15:24 Patrycja Kruczek