Powrót

XIX Mistrzostw Województwa Mazowieckiego Strażaków w Halowej Piłce Nożnej

25 marca 2022 roku w Węgrowie odbył się finałowy turniej XIX Mistrzostw Województwa Mazowieckiego Strażaków w Halowej Piłce Nożnej. Turniej został przeprowadzony na dwóch halach, w Szkole Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II oraz w  Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Kochanowskiego.

W turnieju wzięło udział 8 drużyn i 80 zawodników. Byli to zwycięzcy eliminacji poszczególnych stref: KP PSP Kozienice, KP PSP Płońsk, KP PSP Pułtusk, KM PSP Radom, KP PSP Sokołów Podlaski, KM PSP m. st. Warszawy, KW PSP Warszawa, KP PSP Węgrów.

Podczas turnieju rozegrano 18 meczów, które sędziowane były przez: Michała Skolimowskiego - sędzia główny, Pawła Szczepanika, Grzegorza Wieczorka, Michała Rybaka.

Klasyfikacja generalna finału XIX Mistrzostw Województwa Mazowieckiego Strażaków

VIII miejsce                KP PSP Sokołów Podlaski

W uroczystym zakończeniu Mistrzostw wziął udział st. bryg. Artur Gonera - Zastępca Mazowieckiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie, pani Ewa Besztak – starosta węgrowski, st. kpt. Mateusz Bieniak - Komendant Powiatowy PSP
w Węgrowie, Komendanci pozostałych drużyn startujących w rozgrywkach, burmistrz Węgrowa pan Paweł Marchela, dyrektorzy szkół Krzysztof Litka i Jacek Nowotniak.

Ponadto, wręczone zostały nagrody indywidualne w 3 kategoriach:

Najlepszym strzelcem zawodów został Cezary Dominiak (KM PSP m. st. Warszawy). Nagrodę ufundował starosta węgrowski.

Najlepszym bramkarzem zawodów został Piotr Bogusz (KM PSP Radom). Nagrodę ufundował burmistrz Węgrowa.

Najlepszym piłkarzem zawodów został Michał Klaus (KM PSP m. st. Warszawy). Nagrodę ufundował Komendant Powiatowy PSP w Węgrowie.