Oferty pracy

22.04.2024

Oferta pracy

Gryfice, 22.04.2024
Zn. spr.: NK.1101.7.2024

NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA GRYFICE
OGŁASZA NABÓR ZEWNĘTRZNY
na stanowisko
Kierownika Ośrodka Szkoleniowo-Wypoczynkowego „Bażyna” w Pogorzelicy

1. Organizator naboru:
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Gryfice, Osada Zdrój
1, 72-300 Gryfice tel. +48 91 384 33 21, e-mail: gryfice@szczecin.lasy.gov.pl

2. Tryb prowadzenia naboru:
Nabór prowadzony jest w oparciu o Regulamin naboru na wolne stanowiska pracy w
biurze RDLP w Szczecinie i jednostkach nadzorowanych przez RDLP w Szczecinie
wprowadzony Zarządzeniem Nr 18 Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów
Państwowych w Szczecinie z dnia 18 czerwca 2020 r. (zn.spr.: DO.1101.6.2020).

3. Adresaci naboru:
Oferta skierowana jest do wszystkich osób spełniających wymagania na ww. stanowisko.

4. Wymagania obligatoryjne (podstawowe):
1) Wykształcenie wyższe oraz min. 3 lata doświadczenia zawodowego
2) znajomość obsługi podstawowych programów komputerowych pakietu biurowego
MS Office (Word, Excel, Outlook).

5. Wymagania dodatkowe (preferowane):
1) preferowane wykształcenie hotelowe lub turystyczne
2) doświadczenie w pracy w branży hotelowej lub gastronomicznej
3) prawo jazdy kat. B
4) komunikatywność, dyspozycyjność
5) wysoka kultura osobista, dokładność, rzetelność i odpowiedzialność
6) aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna

6. Opis stanowiska (zakres ważniejszych zadań):
1)Opracowywanie planów techniczno-ekonomicznych ośrodka, związanych
z działalnością wypoczynkową, szkoleniową i świadczeniem innych usług.
2) Sporządzanie ofert i kalkulowanie sprzedaży usług
3) Nadzór nad utrzymaniem składników majątkowych ośrodka w należytym stanie i ich
prawidłowym funkcjonowaniem
4)Opracowywanie projektów planów remontów i inwestycji w zakresie swojego
działania.
5) W ramach zamówień publicznych opracowanie opisu przedmiotu zamówienia.
6) Załatwianie wszystkich niezbędnych pozwoleń do prawidłowej działalności (WIOŚ,
SANEPID i inne organy kontrolujące).
7) Zabezpieczenie działalności pod względem bhp, ppoż. i w zakresie przestrzegania
zasad ochrony pracy.

7. Oferowane warunki:
1) umowa o pracę na czas określony z możliwością zatrudnienia na czas nieokreślony;
2) praca w pełnym wymiarze czasu pracy w równoważnym systemie czasu pracy,
możliwa praca w porze nocnej i w weekendy,
3) praca w stabilnej i dobrze zorganizowanej firmie;
4) możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia i kursy;
5) świadczenia socjalne i zdrowotne.

8. Miejsce wykonywania pracy:
Nadleśnictwo Gryfice Ośrodek Szkoleniowo Wypoczynkowy "Bażyna" ul. Wojska Polskiego 15, 72-351 Pogorzelica

9. Wymagane dokumenty:
1) list motywacyjny opatrzony własnoręcznym podpisem;
2) CV zawierające informacje, o których mowa w art. 221 § 1 ustawy z dnia
26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy, tj.: imię (imiona) i nazwisko, datę urodzenia, dane
kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego
zatrudnienia, opatrzone własnoręcznym podpisem;
3) kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, kwalifikacje zawodowe
oraz przebieg pracy zawodowej, opatrzone własnoręcznym podpisem (oryginały do
wglądu podczas rozmowy kwalifikacyjnej);
4) oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie do celów rekrutacji
danych osobowych szczególnej kategorii, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO
(ujawniających pochodzenie rasowe lub etniczne, poglądy polityczne, przekonania
religijne lub światopoglądowe, przynależność do związków zawodowych oraz
przetwarzania danych genetycznych, danych biometrycznych w celu jednoznacznego
zidentyfikowania osoby fizycznej lub danych dotyczących zdrowia, seksualności lub
orientacji seksualnej tej osoby), jeżeli kandydat zamierza z własnej inicjatywy
przekazać te dane do celów rekrutacji (załącznik nr 1);
5) kwestionariusz osobowy kandydata na pracownika LP (załącznik nr 2);
6) do oferty mogą być dołączone inne dokumenty, w tym opinie lub referencje

10. Termin i miejsce składania ofert
Wymagane dokumenty należy składać w terminie do dnia 10 maja 2024 r., do godz. 15:00:
1) osobiście w zamkniętej kopercie w sekretariacie Nadleśnictwa Gryfice
Osada Zdrój 1 , 72-300 Gryfice, w godzinach 7:00-15:00 w dni robocze od
poniedziałku do piątku;
2) elektronicznie, na adres: gryfice@szczecin.lasy.gov.pl;
3) pocztą tradycyjną na adres: Nadleśnictwo Gryfice, Osada Zdrój 1, 72-300 Gryfice
(o dacie wpływu decyduje data stempla pocztowego).
Każdą z form przesłania ofert należy opatrzyć dopiskiem: „Nabór na stanowisko
 Kierownika OSW Bażyna w Pogorzelicy“.

11. Informacje dodatkowe:
1) kandydat zobowiązany jest do zapoznania się z informacją dotyczącą
Przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacji na wolne stanowisko pracy w
Nadleśnictwie Gryfice stanowiącą załącznik nr 4 do niniejszej oferty;
2) dokumenty złożone w terminie będą podlegały ocenie formalnej i merytorycznej;
3) dokumenty, które wpłyną do Nadleśnictwa po wyżej wskazanym terminie nie będą
przyjęte do postępowania rekrutacyjnego, a złożone w kopertach bez ich otwierania
zostaną zwrócone na adres korespondencyjny nadawcy;
4) dokumenty kandydatów, których oferty zostaną odrzucone pozostaną do odbioru
w siedzibie Nadleśnictwa Gryfice przez 14 dni od dnia rozstrzygnięcia
postępowania rekrutacyjnego, po tym terminie zostaną trwale zniszczone lub odesłane
– jeżeli kandydat zaznaczy to w ofercie;
5) dokumenty kandydata, który zostanie zatrudniony, zostaną dołączone do jego akt
osobowych;
6) Nadleśniczy Nadleśnictwa Gryfice zastrzega sobie prawo do zaproszenia
na rozmowę kwalifikacyjną tylko wybranych kandydatów;
7) Nadleśniczy Nadleśnictwa Gryfice zastrzega sobie możliwość unieważnienia
naboru na każdym etapie, bez podania przyczyny;
8) Nadleśnictwo Gryfice nie zwraca kandydatom kosztów związanych z naborem;
9) do udzielania informacji w sprawie naboru upoważniona jest Pani Małgorzata
Mydlarska-Gąsiorek Specjalista ds. pracowniczych tel. +48 91 384 33 21 wew.131

Załączniki do ogłoszenia:
1. Oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych
szczególnych kategorii danych z art. 9 ust. 1 RODO.
2. Kwestionariusz osobowy kandydata na pracownika LP.
3. Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych.

Paweł Gzyl
Nadleśniczy

Załączniki​_do​_Ogłoszenia​_o​_naborze​_zewnętrznym​_na​_stanowisko​_Kierownika​_OSW
Załączniki​_do​_Ogłoszenia​_o​_naborze​_zewnętrznym​_na​_stanowisko​_Kierownika​_OSW.docx 0.03MB