W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Jesień z książką w ogrodzie Bursy

16.09.2025

W ogrodzie na pierwszym planie stoją naprzeciw siebie dwa leżaki - z czarnym stelażem i drewnianymi szczebelkami. Na trawie leżą pożółknięte liście, w tle drzewa i krzewy oraz w oddali fragment szarego budynku.

Spacer w zacienionych alejkach, odpoczynek i relaks w zielonej oazie ciszy, lektura ulubionych książek, spotkania plenerowe? To wszystko czeka w przyjaznej przestrzeni zacisznego ogrodu BSA, wzbogacone dodatkowo o nowoczesne elementy drewnianej architektury krajobrazu.  A wśród złocistych liści można czasem spotkać czytelnicze niespodzianki, np. pięknie wydane poezje Jana Kochanowskiego.

Zdjęcia (7)

{"register":{"columns":[]}}