Wernisaż wystawy prac naszych czwartoklasistek
18.06.2026
17 czerwca 2026 roku mieliśmy okazję przeżyć miły wieczór w BSA. Zebraliśmy się na wernisażu prac plastycznych ośmiu naszych wychowanek: Łucji, Marii, Weroniki, Kai, Natalii, Katarzyny, Zofii i Weroniki, uczennic klas czwartych PLSP.
Dziewczęta przygotowały ekspozycję z wielką dbałością o każdy szczegół. Pokazane przedmioty były niezwykle różnorodne; od malarstwa, rysunku, grafiki, ceramiki, rzeźby, aż po projekty toreb, tkaniny, biżuterię i projekt gorsetu wykonanego z bażancich piór. Osoby przybyłe na wernisaż miały okazję obejrzeć te wszystkie dzieła i porozmawiać z ich autorkami. Wszyscy byli zachwyceni skalą i poziomem pokazanych prac, a autorki otrzymały wiele słów uznania i zachęty do dalszej twórczości. Spotkanie umilał Michał grający na fortepianie, tworząc muzyczną atmosferę wieczoru. A panie z kuchni przygotowały pyszną szarlotkę, napoje i ciastka.