Bajkowy kahoot
02.06.2026
Drugiego czerwca odbył się ostatni w tym roku szkolnym quiz kahoot pod hasłem ” Bajki i baśnie mojego dzieciństwa”.
Spotkanie przebiegło w wyjątkowej atmosferze-było nostalgicznie, momentami nawet z łezką w oku, ale przede wszystkim bardzo wesoło i radośnie.
Wychowanki bez większych problemów rozwiązywały zagadki dotyczące ulubionych bajek i baśni z dzieciństwa, wykazując się świetną pamięcią oraz znajomością kultowych postaci i historii. Nie zabrakło również wspólnego śpiewania. Charakterystyczne piosenki z bajek porwały wszystkich uczestników, którzy chętnie włączali się do wspólnego śpiewania.
Po zaciętej rywalizacji wyłoniono zwycięzców quizu. Trzecie miejsce zajęła Aleksandra, drugie miejsce zdobyła Bianka, natomiast zwyciężczynią quizu została Sara. Gratulujemy laureatkom oraz wszystkim uczestnikom świetnej zabawy i imponującej wiedzy.
Na zakończenie quizu wychowankowie otrzymali słodkie upominki. Jak zwykle fundatorem nagród była pani Dyrektor, za co serdecznie dziękujemy.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność, zaangażowanie i wspólną zabawę podczas tegorocznych spotkań z kahootem. To był czas pełen uśmiechu, emocji i dobrej energii.
Cieszymy się, że mogliśmy spędzić go razem z Wami.
Zapraszamy na kolejne kahootowe spotkania już od września.