W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Przedłuż termin stypendium sportowego dla sportowców

Przedłużenie terminów stypendiów sportowych dla sportowców, którzy podczas stanu zagrożenia epidemicznego nie mogli brać udziału w zawodach sportowych.

Informacje:

Regulacja zawarta w art. 15zzo pozwala przedłużyć termin stypendiów sportowych dla sportowców, którzy podczas stanu zagrożenia nie mogli brać udziału w zawodach sportowych (np. z powodu przełożenia igrzysk olimpijskich lub innych imprez sportowych, które mogą być podstawą do uzyskania stypendium sportowego na kolejny okres). Ust. 3 wyłącza konieczność pozbawienia stypendium sportowego w przypadku braku realizacji szkolenia sportowego wywołanego ograniczeniami wprowadzonymi w związku ze stanem epidemicznym, co jest uzasadnione w związku z przeszkodami, które wprowadza stan zagrożenia epidemicznego oraz stan epidemii ( m.in. odwołanie imprez masowych, zakaz zgromadzeń).

Ostatnia aktualizacja: 27.05.2020 14:14

Instytucja odpowiedzialna za usługę: Ministerstwo Sportu

{"register":{"columns":[]}}