W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

IGF 2020 online!

W związku z COVID-19, 15. Ogólnoświatowe Forum Zarządzania Internetem (IGF) odbędzie się w całości online. Zostanie zorganizowane przez MAG (Międzynarodową Grupę Doradczą IGF), sekretariat IGF oraz UN DESA (Departament ds. Ekonomicznych i Społecznych Narodów Zjednoczonych).

Zdjęcie przedstawia, po lewej stronie filiżankę kawy. Obok leży notatnik z logo Forum Zarządzania Internetem i napisem "plan B"

Planowana na 2-6 listopada 2020 roku w Katowicach konferencja IGF 2020 zostaje przełożona na IV kwartał 2021. Oznacza to, że Polska jest krajem goszczącym IGF 2021. Termin oraz pozostałe szczegóły organizacyjne podamy wkrótce. 

Przy okazji, dziękujemy całej społeczności IGF za dotychczasowe zaangażowanie. Mamy nadzieję, że spotkanie w Polsce w 2021 roku będzie okazją do wyjątkowo ciekawych dyskusji i dobrych decyzji. Czekamy na Was!