Powrót

Mistrzostwa Polski PSP w kolarstwie szosowym - Pyrzyce 12.09.2021r.

Mistrzostwa Polski Strażaków PSP w Kolarstwie Szosowym 2021

VII Mistrzostwa Polski Strażaków w Kolarstwie Szosowym

Dnia 12 września w ramach cyklu Klasyków Szosowych „Pomorze Zachodnie Tour” odbyły się VII Mistrzostwa Polski Strażaków w Kolarstwie Szosowym, które Honorowym Patronatem objął Komendant Główny PSP nadbrygadier Andrzej Bartkowiak.

Naszą Komendę reprezentował asp. Damian Świerczek, który trasę wyścigu liczącą 94 km. pokonał w czasie 02:30:02 tym samym w klasyfikacji Strażaków, w swojej kategorii wiekowej – M20 został Mistrzem Polski Państwowej Straży Pożarnej w kolarstwie szosowym, natomiast w kategorii OPEN uplasował się na 10 miejscu.