W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

#SzczepimySię – strażacy pomagają w dotarciu do punktów szczepień

04.03.2021

Strażacy z jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej w Hartowcu i Ochotniczej Straży Pożarnej w Rybnie w dniu 4 marca 2021 roku dowieźli 3 osoby do punktów szczepień w ramach wsparcia Narodowego Programu Szczepień.

Strażacy OSP Rybno wspierają Narodowy Program Szczepień

Jest to kolejny transport seniorów do punktów szczepień wykonany przez strażaków z Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu działdowskiego.  Z transportu mogą skorzystać osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności oraz mające trudność z dotarciem do punktu szczepień.  Transport odbywa się z zachowaniem przyjętych zasad reżimu sanitarnego.

Akcja jest prowadzona przy współpracy z punktami szczepień oraz gminnymi koordynatorami do spraw przewozu. Pod numerem 989 można uzyskać dostęp do bezpłatnej, całodobowej infolinii Narodowego Programu Szczepień przeciw COVID-19.

Zdjęcia (4)

Informacje o publikacji dokumentu
Ostatnia modyfikacja:
07.04.2021 13:37 mł.bryg. Piotr Bojanowski
Pierwsza publikacja:
05.03.2021 12:06 Dariusz Jankowski