W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Kolizja 3 pojazdów w miejscowości Sulimy

24.06.2021

W dniu 24.06.2021 roku o godzinie 14:29 Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Giżycku otrzymał zgłoszenie o kolizji 3 samochodów osobowych w miejscowości Sulimy.

Wypadek drogowy Sulimy

Na miejsce zdarzenia zadysponowane zostały dwa zastępy giżyckiej JRG oraz 1 zastęp Wojskowej Straży Pożarnej.  Na miejscu zastano dwa samochody znajdujące się poza jezdnią natomiast trzeci pojazd wraz z przyczepką i łodzią pozostał na szosie. Pojazdami podróżowały trzy osoby które pomimo znacznych uszkodzeń samochodów nie odniosły obrażeń i pozostały na miejscu zdarzenia.

Działania trwały do 14:45 i polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów oraz zamknięciu zaworu gazu w jednym z aut i organizacji ruchu drogowego w miejscu zdarzenia. Przybyli na miejsce funkcjonariusze Policji wyjaśniają okoliczności kolizji.

Opracował: st. kpt. Pupek Mateusz

Zdjęcia (3)