W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Zakończenie służby w KP PSP w Giżycku przez st. kpt. Daniela Łukasiewicza oraz asp. sztab. Janusza Madeja

26.02.2021

Z końcem lutego 2021 r. służbę w Komendzie Powiatowej PSP w Giżycku zakończyło dwoje funkcjonariuszy.

st. kpt. Daniel Łukasiewicz, asp. sztab. Janusz Madej

Z tej okazji Komendant Powiatowy mł. bryg. Tomasz Siemieniuk w imieniu funkcjonariuszy i pracowników podziękował strażakom przechodzącym w stan spoczynku za wkład jaki włożyli oni w realizację zadań służbowych, a także trud i zaangażowanie jakim wykazali się podczas wieloletniej służby.

 

St. kpt. Daniel Łukasiewicz rozpoczął służbę w tut. komendzie 01 grudnia 1998 r. jako stażysta,z biegiem czasu zdobywał wiedzę i doświadczenie zajmował kolejne stanowiska służbowe, służbę zakończył jako dowódca zmiany w JRG KP PSP w Giżycku. Jest absolwentem  Centralnej Szkoły PSP w Częstochowie,  ukończył także studia podyplomowe w SGSP dla strażaków ubiegających się o zajmowanie stanowisk oficerskich związanych z kierowaniem działaniami ratowniczymi.

W czasie pełnienia służby był członkiem SGRWN Giżycko, gdzie uczestniczył w działaniach ratowniczo-gaśniczych jako płetwonurek, a także jako operator urządzeń sonarowych. Z sukcesami reprezentował Komendę Powiatową w sporcie pożarniczym.

Został odznaczony brązową odznaką „Zasłużony dla Ochrony Przeciwpożarowej” oraz złotym medalem „Za Zasługi dla Pożarnictwa”.

 

 

Asp. sztab. Janusz Madej pełnił służbę w tut. komendzie od 15 lutego 1996 r. Służbę rozpoczął jako stażysta w giżyckiej JRG, następnie realizował zadania jako dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Giżycku. W 2004 roku ukończył Szkołę Aspirantów PSP w Poznaniu.

Był wielokrotnym reprezentantem tut. Komendy a także Komendy Wojewódzkiej w sporcie pożarniczym, halowej piłce nożnej, gdzie niejednokrotnie zajmował czołowe miejsca.

Został odznaczony brązową odznaką „Zasłużony dla Ochrony Przeciwpożarowej” oraz złotym medalem „Za Zasługi dla Pożarnictwa”.

Zdjęcia (1)