W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

POŻAR SAMOCHODU NA DK15

26.04.2021

Na zdjęciu widać całkowity pożar samochodu osobowego, który stoi na poboczu drogi. Przed samochodem znajdują się dwaj strażacy natomiast w tle za palącym się samochodem jest las

26 kwietnia 2021 roku tuż przed godziną 20 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Gnieźnie wpłynęła informacja o pożarze samochodu osobowego na DK 15 w miejscowości Cielimowo gm. Niechanowo. Na miejsce zdarzenia zadysponowano jeden zastęp z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Gnieźnie oraz jeden zastęp z OSP w Niechanowie. Strażacy po przybyciu na miejsce zdarzenia zastali samochód osobowy, który znajdował się na poboczu drogi i całkowicie objęty był pożarem. Pojazdem podróżowały dwie osoby, które opuściły bezpiecznie samochód w momencie powstania zagrożenia.

W pierwszej części akcji działania Straży Pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia a następnie podaniu prądu wody w natarciu na palący się samochód. Do czasu ugaszenia pożaru ruch na drodze został całkowicie zablokowany.

Zdjęcia: Portal Gniezno24.com

Zdjęcia (2)