W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Przekazanie nowych hełmów dla jasielskich strażaków

22.12.2020

Zdjęcie zrobione na sali gimnastycznej w szeregu stoją strażacy ze zmiany służbowej w ubraniach dowódczo sztabowych, kierownictwo komendy w ubraniach dowódczo sztabowych, starosta jasielski Adam Pawluś, Prezes Lotos Infrastruktura w Jaśle, Jacek Gogola, wszyscy w maseczkach, przed strażakami stoi stół a na nim leżą hełmy strażackie, część hełmów znajduje się w pudełkach

22 grudnia 2020 r. w tutejszej jednostce miało miejsce przekazanie 43 hełmów firmy Rosenbauer dla strażaków. Sprzęt został zakupiony ze środków otrzymanych z Fundacji LOTOS za pośrednictwem Funduszu Wsparcia Państwowej Straży Pożarnej za kwotę 70 tysięcy złotych. W spotkaniu uczestniczyli: starosta jasielski Adam Pawluś, prezes zarządu Lotos Infrastruktura w Jaśle Jacek Gogola, kierownictwo i strażacy z Komendy Powiatowej PSP w Jaśle. Komenda Powiatowa PSP w Jaśle, na co dzień współpracuje z Lotos Infrastruktura w Jaśle.

Komendant Powiatowy PSP w Jaśle mł.bryg. Piotr Śmietana przekazał grawerton z podziękowaniem za pomoc w pozyskaniu środków na zakup nowych hełmów Prezesowi Lotos Infrastruktura w Jaśle. Podziękowania skierował także do Pani Zofii Paryła Prezes Zarządu Grupy Lotos S.A. oraz do Pana Wiesława Labuda Prezesa Fundacji Lotos.

Na koniec spotkania starosta jasielski, prezes Lotos złożyli strażakom życzenia świąteczno-noworoczne.

 

 

Opracowanie: mgr Agnieszka Drewniak, KP PSP w Jaśle

Zdjęcia: mł.bryg. Ireneusz Michalik, KP PSP w Jaśle

Zdjęcia (4)