Powrót

UWAGA !! Rusza proces szczepień druhów Ochotniczych Straży Pożarnych (istnieje możliwość dopisywania się)

26.03.2021

Zdjęcie przedstawia dłoń trzymającą strzykawkę oraz fiolkę z serum z napisem VOVID 19.

Z dniem 30.03.2021 roku rusza proces szczepień funkcjonariuszy służb mundurowych oraz członków Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu jędrzejowskiego. Chcemy, by proces szczepień był dobrze i sprawnie przeprowadzony, dlatego udostępniamy w jednym miejscu wszystkie niezbędne informacje.

Każdy druh Ochotniczej Straży Pożarnej, który zadeklarował chęć zaszczepienia się przeciw Covid-19 zostanie poinformowany telefonicznie przez funkcjonariusza tutejszej komendy o dokładnym terminie i godzinie wstawienia się do punktu szczepień, który zlokalizowany jest w Szpitalu Powiatowym we Włoszczowie (ul. Stefana Żeromskiego 28, 29-100 Włoszczowa).

W dniu szczepienia niezbędne jest posiadanie ze sobą:

  • dowodu tożsamości,
  • wypełnionego kwestionariusza wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby dorosłej przeciw COVID-19,
  • wypełnionej zgody na przetwarzanie danych osobowych (RODO).

Wyżej wymienione dokumenty znajdują się do pobrania w załączeniu.

Z uwagi na konieczność raportowania ilości wykonanych szczepień każdy druh bezpośrednio po przyjętej dawce szczepionki zobowiązany jest poinformować o tym fakcie Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Jędrzejowie tel. (41) 386 18 95.

Materiały

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych (RODO)
Zgoda​_na​_przetwarzanie​_danych-2.docx 0.01MB
Kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem przeciw COVID-19
Kwestionariusz​_wstępnego​_wywiadu​_przesiewowego​_przed​_szczepieniem​_przeciw​_COVID-19.pdf 0.17MB
{"register":{"columns":[]}}