W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Konsultacje Społeczne Projektu Ustawy o OSP

18.05.2021

18 maja w sali Kina Bajka w Kluczborku odbyły się konsultacje społeczne projektu ustawy o OSP dla druhów z powiatu kluczborskiego i oleskiego

Funkcjonariusz PSP w umundurowaniu wyjściowym podczas przemawiania.

Konsultacje dla dwóch powiatów oficjalnie otworzył Zastępca Komendanta Wojewódzkiego PSP w Opolu st.bryg. Wojciech Nawara wraz z Komendantem Powiatowym PSP w Kluczborku st.kpt.Mariuszem Stępniem. Następnie prelegenci Komendant Powiatowy PSP w Oleśnie st.bryg. Jarosław Zalewski i Zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Kluczborku st.kpt. Łukasz Olejnik, przedstawili projekt ustawy o Ochotniczej Straży Pożarnej, wraz z uwagami i propozycjami zmian, które zebrane zostały wśród członków OSP. Wszelkie niejasności wynikające z ustawy na bieżąco były wyjaśniane przez st.bryg . Wojciecha Nawarę, a proponowane dodatkowe zapisy do ustawy zebrano celem przekazania zespołowi pracującemu nad projektem ustawy. 

Zdjęcia (5)