W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Pożar poddasza w Grzybowie

14.04.2021

Pięć zastępów straży pożarnej brało udział w gaszeniu pożaru poddasza i dachu budynku mieszkalnego zlokalizowanego w m. Grzybowo (gm. Kołobrzeg).

Nowo wybudowany dom mieszkalny. Z dachu wydobywa się dym. Nad budynkiem widoczny jest kosz podnośnika z którego strażacy gaszą pożar na dachu.

Po otrzymaniu zgłoszenia, około godziny 3:21, dyżurny stanowiska kierowania natychmiast na miejsce pożaru zadysponował zastępy z JRG Kołobrzeg oraz OSP Stary Borek i OSP Korzystno. Po przybyciu na miejsce pierwszych zastepów okazało się, że pożarem objęte jest poddasze i dach nowo budowanego domu jednorodzinnego. Na szczęście w momencie zauważenia pożaru w budynku nie przebywały żadne osoby. W wyniku pożaru spaleniu uległo poddasze i dach budynku jednorodzinnego. Jednoznacznej przyczyny powstania pożaru nie udało się ustalić. W działaniach uczestniczyły również służby wspomagające: policja i pogotowie energetyczne.

Opracowanie:  Sławomir Stankiewicz
Zdjęcia:  archiwum KP PSP Kołobrzeg

Zdjęcia (4)