W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Podsumowanie akcji "Ognisty Ratownik - Gorąca Krew"

15.05.2021

Zdjęcie przedstawia nagrodę za zajęcie drugiego miejsca przez Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Krośnie Odrzańskim w piętnastej edycji programu Polski Czerwony Krzyż "Ognisty Ratownik - Gorąca Krew".

     W dniu 15.05.2021 roku w Starym Kisielinie odbyło się podsumowanie akcji "Ognisty Ratownik - Gorąca Krew" za 2020 rok. Miło nam poinformować, że KP PSP w Krośnie Odrzańskim zajęła II miejsce w XV edycji programu PCK.

     Akcja nieustannie cieszy się dużym zainteresowaniem, nie tylko wśród strażaków jednostek PSP i OSP, lecz także wśród okolicznych mieszkańców, funkcjonariuszy Policji, Straży Granicznej oraz żołnierzy Wojska Polskiego. W ubiegłym roku, z racji panującej pandemii, pobór krwi odbywał się w pobliżu krośnieńskiego parku.

     Pragniemy pogratulować i podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do osiągnięcia przez Naszą jednostkę po raz kolejny tak wysokiego wyniku oraz tym, którzy chociażby podjęli próbę oddania cennego daru, jakim jest krew, która ratuje życie. Jednocześnie, już dziś zapraszamy do udziału w przyszłych akcjach i zachęcamy  do oddawania krwi.

Zdjęcia (3)