W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Pożar samochodu osobowego przy ul. Kresowej w Gubinie

06.09.2021

Zdjęcie przedstawia samochód osobowy z podniesioną maską, który objęty był pożarem. W oddali widoczne są samochody oraz części samochodowe.

W dniu 06 września 2021 r. tuż po godzinie 12:00 Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego  PSP w Krośnie Odrzańskim otrzymał zgłoszenie o pożarze samochodu osobowego przy ulicy Kresowej w Gubinie. Z uwagi na możliwość rozprzestrzenienia się pożaru na inne pojazdy, na miejsce zdarzenia zadysponowane zostały niezwłocznie dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej  PSP w Gubinie. Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastano w całości objęty pożarem samochód osobowy marki Fiat. Działania zastępów polegały na zabezpieczeniu  miejsca zdarzenia oraz ugaszeniu pożaru przy pomocy prądu piany ciężkiej.

Zdjęcia (1)