W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Wypadek dwóch samochodów osobowych w Marcinowicach

27.08.2021

Zdjęcie przedstawia samochód osobowy uczestniczący w wypadku komunikacyjnym, który znajduje się na pasie drogowym. Samochód posiada uszkodzenie przodu oraz lewego boku.

W piątek 27 sierpnia 2021 r. w godzinach porannych do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Krośnie Odrzańskim wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym na drodze krajowej nr 29, w miejscowości Marcinowice. Niezwłocznie na miejsce zdarzenia zadysponowane zostały trzy zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Krośnie Odrzańskim.

Strażacy po przybyciu na miejsce zdarzenia zastali dwa samochody osobowe po zderzeniu czołowo-bocznym. Wszystkie osoby były przytomne znajdowały się poza wrakami samochodów. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy wszystkim osobom biorącym udział w zdarzeniu.

Zdjęcia (2)