W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Zderzenie dwóch samochodów na skrzyżowaniu DK32 i DW286

24.05.2021

Zdjęcie przedstawia uszkodzony czarny samochód marki BMW, z którego wyciekł płyn eksploatacyjny. Na drugim planie znajdują się inne samochody oraz policyjny radiowóz.

W poniedziałek, 24 maja w godzinach wieczornych do dyżurnego Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Krośnie Odrzańskim wpłynęło zgłoszenie dotyczące wypadku drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych oraz o trzech osobach poszkodowanych na skrzyżowaniu DK32 i DW286.

Po przybyciu zastępów na miejsce zdarzenia kierujący działaniem ratowniczym w wyniku rozpoznania stwierdził, że doszło do wypadku samochodu osobowego Renault Clio z BMW X1. Oba samochody znajdowały się w pasie drogowym, z których jeszcze przed przybyciem zastępów Państwowej Straży Pożarnej wydostali się uczestnicy zdarzenia. Na szczęście żaden z uczestników nie wymagał hospitalizacji. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu źródła zasilania elektrycznego w pojazdach oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy jednemu z uczestników zdarzenia.

Zdjęcia (2)