W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Kolportaż ulotek na terenie powiatu mławskiego.

30.03.2021

Kolportaż ulotek na terenie powiatu mławskiego.

W ramach wsparcia Narodowego Programu Szczepień strażacy ochotnicy z terenu powiatu mławskiego dostarczyli mieszkańcom małych miejscowości i wsi ulotki propagujące wiedzę na temat profilaktyki oraz szczepień przeciw COVID-19.

Materiały trafiły przede wszystkim do mieszkańców, którzy nie korzystają z Internetu, są samotni lub nie radzą sobie z informacjami dotyczących szczepień z innych źródeł. Na ulotkach zamieszczono informację, o tym jak umówić się na szczepienie i oraz został podany numer telefonu kontaktowego do gminnego koordynatora do spraw szczepień przeciw COVID-19.

Jednocześnie przypominamy, że w ramach Narodowego Programu Szczepień strażacy pomagają dotrzeć do punktów szczepień przeciw COVID-19 osobom, które nie mają możliwości dotarcia we własnym zakresie.

 

Opracowanie: KP PSP Mława

Zdjęcia: OSP Radzanów

Zdjęcia (2)