W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Pierwsze spotkanie z uczestnikami akcji Wakacje z Maxem

03.07.2025

Na zdjęciu widać dwie dziewczynki. Jedna z nich skacze w brązowym worku, druga bawi się hula-hop. Na trawie ustawione są 3 żółte i 3 zielone pachołki, które są linią startu oraz mety. Pod parasolem przy stoliku siedzi dwóch funkcjonariuszy KP PSP w Mławie. Po ich prawej stronie widać wóz strażacki. Obok ustawiony jest namiot Centrum Usług Społecznych w Mławie. Wszyscy znajdują się na boisku przy Szkole Podstawowej w Mławie przy ulicy Pogorzelskiego 4.

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Mławie po raz kolejny dołączyła do wakacyjnej akcji organizowanej przez Centrum Usług Społecznych w Mławie.

W dniu 03 lipca na boisku Szkoły Podstawowej nr 3 w Mławie funkcjonariusze mławskiej komendy wzięli udział w pierwszym wakacyjnym spotkaniu z uczestnikami akcji "Wakacje z Maxem".  W trakcie spotkania pokazali uczestnikom sprzęt pożarniczy oraz przypomnieli, jak w bezpieczny sposób spędzać wakacje w domu i nad wodą.

Kolejne spotkanie odbędzie się 10 lipca 2025 roku na Świetlicy Miejskiej w Piekiełku, na które serdecznie zapraszamy.

 

Opracowanie: Milena Ernest

Zdjęcia: asp. Grzegorz Kordulewski

 

Zdjęcia (2)

{"register":{"columns":[]}}