W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

„Wakacje z Maxem”

08.07.2021

„Wakacje z Maxem”

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Mławie po raz kolejny dołączyła do wakacyjnej akcji organizowanej przez Stowarzyszenie Wspierania Społeczności Lokalnej „Bądźmy razem” oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mławie.

W dniu 8 lipca na boisku Szkoły Podstawowej nr 4 w Mławie wzięliśmy udział w pierwszym cyklu z czterech wakacyjnych spotkań „Wakacji z Maxem”.

Podczas spotkania największym zainteresowaniem cieszył się tor przeszkód, który wszystkie dzieci dzielnie pokonały. Oprócz tego przygotowaliśmy quizy, łamigłówki, kolorowanki i zabawę z bańkami mydlanymi.

W trakcie imprezy dzieci dowiedziały się również jak bezpiecznie spędzić wakacje. Straży opowiedzieli o zasadach bezpieczeństwa podczas wypoczynku nad wodą oraz o tym, jak należy zachować się podczas burzy.

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie, które odbędzie się 15 lipca na boisku Szkoły Podstawowej nr 2 w Mławie.

 

Opracowanie: KP PSP w Mławie

Zdjęcia (7)