EUROPEJSKIE SUKCESY DELINGERA

W dniach 8-9 października 2022 r. w miejscowości Valenciennes odbyły się Mistrzostwa Francji typowo strażackiej dyscyplinie FireFit o tytuł „Najtwardszego Strażaka”. Do reprezentowania barw biało-czerwonych został powołany ostrowski strażak - sekc. Mateusz Delinger.

Strażacy - laureaci na podium, w tle wieża zawodów

Zajęcie I-szego miejsca w sztafecie spowodowało, że reprezentacja Polski w klasyfikacji generalnej Mistrzostw zajęła I miejsce. Ostrowski strażak zajął również I-sze miejsce w tandemie, a także II-gie miejsca w kategorii M30 i w biegu indywidualnym osiągając czas 1 minuta 25 sekund.

Serdecznie gratulujemy osiągniętych wyników, życząc jednoczenie dalszych sukcesów.