W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

ŚMIERTELNY WYPADEK W GARKACH

17.04.2021

W sobotę 17 kwietnia 2021 roku około godziny 12:20 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Ostrowie Wielkopolskim otrzymało zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Garki, gm. Odolanów.

ŚMIERTELNY WYPADEK W GARKACH

Po dojeździe zastępów na miejsce zdarzenia zastano pojazd, który uderzył w drzewo na prostym odcinku drogi. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i wykonaniu dostępu narzędziami hydraulicznymi do poszkodowanego. Niestety mężczyzna zginął na miejscu. 

Droga powiatowa była zablokowana całkowicie w obu kierunkach. Po przeprowadzonych czynnościach przez policję, usunięto pozostałości powypadkowe z jezdni. 

W działaniach trwających ponad 4 godziny udział brało 5 zastępów straży pożarnej, w tym dwa z OSP w Krajowym Systemie Ratowniczo-Gaśniczym.


Tekst: mł. kpt. WALCZAK Tomasz
Zdjęcia: JRG Ostrów Wielkopolski

Zdjęcia (3)