Powrót

Wizyta w ostrowskiej komendzie

25.06.2026

25 czerwca w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim odbyło się spotkanie, podczas którego I Wicewojewoda Wielkopolska Karolina Fabiś-Szulc złożyła gratulacje oraz uhonorowała dwoje funkcjonariuszy za wybitne osiągnięcia sportowe i godne reprezentowanie regionu na arenie międzynarodowej.

Wizyta w ostrowskiej komendzie

Mł. asp. Mateusz Delinger oraz st. str. Martyna Świerczyk reprezentowali Polskę podczas Mistrzostw Europy FireFit, które odbyły się w dniach 2–6 czerwca w ramach targów Interschutz w Hanowerze. Ostrowscy strażacy osiągnęli znakomite wyniki, zdobywając tytuł Mistrzów Europy oraz ustanawiając nowy rekord toru.

W spotkaniu uczestniczyli również Poseł na Sejm RP Jarosław Urbaniak, Starosta Ostrowski Paweł Rajski wraz z Wicestarostą Radosławem Torzyńskim, a także Komendant Powiatowy PSP w Ostrowie Wielkopolskim bryg. Łukasz Frątczak.

Serdecznie gratulujemy wyróżnionym funkcjonariuszom i życzymy dalszych sukcesów zarówno w służbie, jak i na sportowych arenach.

Tekst: st. kpt. CHMIELECKI Tomasz

Zdjęcia: mł. bryg. ALEKSANDRZAK Łukasz

Zdjęcia (4)

{"register":{"columns":[]}}