W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Maseczki i płyn dezynfekujący dla Parafii Katolickich i innych związków wyznaniowych z powiatu sierpeckiego

31.03.2021

Odbiór maseczek i płynów dezynfekujących z JRG 2 Płock.

W środę 31 marca b.r. przedstawiciel Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej /PSP/ w Sierpcu, odebrał z Płocka 99 000 maseczek jednorazowych oraz 120 pojemników pięciolitrowych z płynem do dezynfekcji.

Materiały te przeznaczone zostały dla wszystkich Parafii Katolickich oraz Związków Wyznaniowych znajdujących się na terenie powiatu sierpeckiego z zadaniem jak najszybszego dostarczenia ich do parafii. Dalszym rozpropagowaniem płynu i maseczek, zajmują się poszczególni Księża.

Dzięki sprawnemu działaniu:

  • funkcjonariuszy PSP naszej komendy,
  • członków Ochotniczych Straży Pożarnych z powiatu sierpeckiego,
  • funkcjonariuszy Straży Miejskiej z Sierpca,
  • pracowników Urzędów Gmin z terenu powiatu sierpeckiego,

udało się dostarczyć płyn i maseczki do wszystkich parafii powiatu sierpeckiego już w czwartek                  1 kwietnia b.r.

Za pomoc w dostarczaniu wyżej wymienionych materiałów do parafii, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Sierpcu składa serdeczne podziękowania za okazaną pomoc.

Zdjęcia (9)