26. Mistrzostwa Polski Straży Pożarnej w Futsalu

01.10.2021

Drużyna województwa zachodniopomorskiego na tle bramki do futsalu. Wraz z nagrodami oraz pucharem za zajęcie 2 miejsca

W dniach 29.09-01.10 2021 roku w 26. Mistrzostwach Polski Straży Pożarnej w Futsalu, rozgrywanych w Żarach, wzięło udział 17 drużyn strażackich z całej Polski.
Reprezentacja Województwa Zachodniopomorskiego zajęła II miejsce. Po dwudniowych zmaganiach tytuł wywalczyli strażacy z województwa dolnośląskiego, którzy pokonali w finale zachodniopomorskie 3:0. W reprezentacji grało dwóch zawodników z Komendy Powiatowej PSP w Stargardzie: strażak Patryk Bil i ogniomistrz Tomasz Pustelnik. Rolę kierownika druży oraz asystenta trenera pełnił wielokrotny reprezentant zachodniopomorskiej drużyny, nasz strażak: starszy ogniomistrz Grzegorz Ciołek. Ponadto  w indywidualnej ocenie Tomasz Pustelnik został nagrodzony podwójnie: wyróżniony jako zawodnik FAIR PLAY oraz wybrany do najlepszej szóstki turnieju.